Inwestujemy w Twój potencjał

W WTS&SAJA wierzymy, że to właśnie zaangażowanie i rozwój naszego zespołu pozwala nam realizować strategię ciągłego i dynamicznego wzrostu. Wspieramy i inwestujemy w potencjał naszych konsultantów, bo to oni są fundamentem naszego sukcesu.

Już od początku Twojej drogi zawodowej w WTS&SAJA będziesz mógł współpracować z naszymi najbardziej doświadczonymi konsultantami i managerami. Promujemy dzielenie się wiedzą i komunikację między zespołami na wszystkich poziomach kariery z różnych regionów świata.

Twój rozwój

Co oferujemy

Nasze oferty współpracy zapewniają wszelkie możliwości stałego rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych.

Loading...

Program holistycznego rozwoju naszych konsultantów poprzez szkolenia organizowane przez WTS Global.

Loading...

Autorski program szkoleń merytorycznych oparty na zagadnieniach pojawiających się w naszej codziennej pracy.

Loading...

Regularnie organizujemy szkolenia wewnętrzne dot. bieżących zagadnień podatkowych. Zapewniamy możliwość uczestniczenia w szkoleniach zewnętrznych krajowych i zagranicznych.

Loading...

Spotkania wewnętrzne, podczas których omawiamy najciekawsze zagadnienia, nowatorskie rozwiązania, najnowsze orzecznictwo oraz planowane zmiany w podatkach.

Loading...

Możesz liczyć na wsparcie mentora już od pierwszego dnia pracy! Rozwijamy umiejętności komunikacyjne, pracy zespołowej oraz indywidualne talenty członków zespołu.

Loading...

Wspieramy naszych konsultantów w zdaniu egzaminu na doradcę podatkowego. Zapewniamy odpowiednie materiały do przygotowania się do egzaminu, dzielimy się praktycznymi wskazówkami oraz zwracamy kosztu egzaminu.

Loading...

Wspieramy naszych konsultantów w uzyskaniu certyfikatów pomagających w ich pracy, np. certyfikatów językowych. W naszej firmie masz szansę uczestniczyć w lekcjach angielskiego z native speakerem.

Loading...

Możliwość pracy zdalnej
Korzystna lokalizacja naszych biur

Loading...

Karta Multisport
Opieka medyczna
Integracja

Aplikacja i proces rekrutacji

Wejdź na pracuj.pl aby zapoznać się z naszymi aktualnymi ofertami współpracy.

Jeśli chciałbyś zdobyć doświadczenie w ramach praktyk prześlij swoje CV i list motywacyjny bezpośrednio na: office@wtssaja.pl

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu dla celów rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Radu (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz.1000).

Jednocześnie oświadczam, że podanie tych danych było dobrowolne i otrzymałam/-em informację o przysługujących mi prawach, o których mowa w art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Radu (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Ponadto, proponujemy dobrowolne udzielenie nam dodatkowej zgody o następującej treści:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej oferty pracy również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Doradztwo Podatkowe WTS&SAJA Sp. z o.o.

Informujemy, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługują prawa określone w art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Radu (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Oferty pracy w WTS Global

WTS GLOBAL

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące WTS&SAJA, WTS Global lub naszych usług, skontaktuj się z nami. Odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe.

Kontakt