O nas

WTS&SAJA jest wyłącznym na Polskę przedstawicielem WTS Global – wiodącej globalnej firmy podatkowej oferującej pełen zakres usług podatkowych w ponad 100 krajach na świecie. Członkostwo w WTS Global jest zwieńczeniem gruntownego procesu selekcji w oparciu o rygorystyczną kontrolę jakości, a firmy członkowskie to gracze posiadający silną pozycję na swoich lokalnych rynkach.

Jesteśmy doradcami i przedsiębiorcami, dlatego staramy się przewidywać trendy gospodarcze i oceniać ich wpływ na politykę podatkową firm. Kompleksowe świadczenie usług podatkowych jest naszym nadrzędnym priorytetem. Dostarczamy rozwiązania podatkowe wpisujące się w realizację celów i strategii biznesowych. Dbamy o bezpieczeństwo podatkowe naszych klientów i ich zarządów. Gwarantujemy kompleksową obsługę globalnych projektów podatkowych.
Aktywnie uczestniczymy w opiniowaniu i zgłaszaniu zmian w procesach legislacyjnych.

Wychodząc zmianom naprzeciw budujemy innowacyjne rozwiązania, tworzymy zaawansowane narzędzia IT służące automatyzacji procesów podatkowych i łączeniu funkcji podatkowych z procesami biznesowymi.

Loading...
Loading...
Loading...

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące WTS&SAJA, WTS Global lub naszych usług, skontaktuj się z nami. Odpowiemy tak szybko jak to tylko możliwe.


Kontakt