Project Description

Piotr Wierzejski

Partner

Zajmuję się doradztwem w zakresie cen transferowych. Posiadam międzynarodowe kwalifikacje ACCA. Do WTS&SAJA dołączyłem w 2022 r.

Specjalizuję się w zagadnieniach związanych z cenami transferowanymi. Mam szerokie doświadczenie w przeprowadzaniu restrukturyzacji, postępowań APA, MAP, planowaniu i wdrażaniu rozwiązań pozwalających na bezpieczne i efektywne rozliczanie transakcji wewnątrzgrupowych. Obsługuje duże międzynarodowe koncerny, które prowadzą działalność w Polsce.  W trakcie mojej wieloletniej praktyki zawodowej pracowałem dla podmiotów z różnych branż gospodarczych, w tym dla sektora usług finansowych, usług transportowych, automotive, energetycznego, medycznego, FMCG.

Oferuję kompleksowe wsparcie merytoryczne zarówno przy wdrażaniu projektów od podstaw jak i dostosowywaniu przyjętych rozwiązań do zmieniających się warunków rynkowych. Dbam, aby proponowane przeze mnie rozwiązania były optymalne nie tylko podczas wdrożenia i późniejszego stosowania, ale również, aby pozwalały na bezpieczne wypełnienie restrykcyjnych wymogów prawa podatkowego.

Piotr Wierzejski
Piotr Wierzejski
Partner